Yhteystiedot

Kantojärven Metalli Oy

Y-tunnus: 1839304-1
Lohelankatu 8
FI-95450 Tornio
fax 016 473 500

Laskutustiedot

Verkkolaskut

Nimi: Kantojärven Metalli Oy
Y-tunnus: 1839304-1
OVT-tunnus eli verkkolaskuosoite: 003718393041
Operaattori: Liaison Technologies Oy
Operaattoritunnus: 003708599126

Sähköpostitse

fennoa.FI.P.158611-4@docinbound.com

Postitse

Kantojärven Metalli Oy
PL 60232
01051 LASKUT

Ota yhteyttä

Yhteyshenkilöt

Pasi Vaara

toimitusjohtaja
040 762 0850
pasi.vaara@kjm.fi

Torsti Mykkälä

tarjouslaskenta
0400 517 913
torsti.mykkala@kjm.fi

Markus Suonvieri

konepajan työnjohtaja
0400 238 423
markus.suonvieri@kjm.fi

Jarkko Herajärvi

koneistamon työnjohto, tarjouslaskenta
050 449 9693
jarkko.herajarvi@kjm.fi

Antti Yliniemi

työnjohtaja
040 737 9317
antti.yliniemi@kjm.fi

Pasi Peltonen

vastaava työnjohtaja, Viking Malt projekti
040 580 7005
pasi.peltonen@kjm.fi

Kari Stark

työnjohtaja, asennustyömaa
040 161 7316
kari.stark@kjm.fi

Jouni Tiiro

työnjohtaja, työsuojelupäällikkö
040 176 3828
jouni.tiiro@kjm.fi

Janika Vaara

laskutus
0400 932 180
janika.vaara@kjm.fi

Markku Toratti

talouspäällikkö
045 260 2564
markku.toratti@kjm.fi